Služby

Naše štúdio sa snaží neustále skvalitňovať a rozširovať poskytované služby. Dôkazom toho, že kráčame správnym smerom, je stále väčší počet spokojných zákazníčok a zákazníkov. Zvýšte si sebavedomie, zmeňte svoj imidž a navštívte nás. Vlasy sú neoddeliteľnou súčasťou Vašej osobnosti a my sa staráme o to, aby boli čo najdokonalejšie a neprehliadnuteľné.
 
Strihanie
Kvalitný strih je základom pre dobrý účes. Len profesionálny a ústretový personál Vám môže tento komfort ponúknuť. Preto neváhajte a zverte sa do rúk odborníkov. Sme si istí, že budete spokojní.
Farbenie
Farba nemusí vždy nutne znamenať radikálnu zmenu Vašej vizáže. Správne zvolený odtieň zvýrazní rysy Vašej tváre a dokonalo doplní kvalitný strih.

 

Účesy
Ak sa chystáte na udalosť kde chcete vyzerať skvelo navštívte náš salón a doprajte si rozmaznávanie našimi stylistami, ktorý Vám vytvoria na hlave krásnu ozdobu v podobe perfektného účesu.

 

Kučery
Mäkké, splývavé a vzdušné vlny plné života, ktoré nezničí ani spánok, môžete mať aj Vy keď navštívite náš salón. Kým účes z rovných vlasov vyžaduje dokonalú precíznosť a každý pramienok presne na svojom mieste, vlny potrebujú voľnosť a asymetriu. Získajú tak žiadanú hravosť a vzdušnosť. Hoci sa snažíte, vlny nie a nie držať? Zverte sa do rúk našim stylistom.

 

Detské strihanie
Náš kadernícky salón ponúka aj strihanie Vašich detičiek. Nemajte už viac stres zo strihania svojich detí a zverte ich do rúk odborníkom, ktorý si s nimi hravo poradia. Ponúkame aj detské účesy na rôzne príležitosti, od kučierok cez výčesy a priberané copíky.